Rezultati 14-og međunarodnog Domenica kupa

KYOKUSHIN KARATE

14. kup Domenice – Sveta Nedelja, 11. 03. 2017.

Ovogodišnji Kup Domenice okupio je 280 natjecatelja iz 40 kluba iz 13 zemalja: Italije, Slovenije, Austrije, Švicarske, Mađarske, Poljske, Danske, Nizozemske, Ukrajine, Makedonije, Srbije, Bosne i Hercegovine te Hrvatske.
Nakon svećanog otvaranja, 78 natjecatelja nastupilo je u katama odnosno zadanim formama u 8 kategorija na 3 tatamija, a nakon toga, 220 natjecatelja u 31 kategoriji na 4 tatamija nastupilo je u kumiteu odnosno borbama i to po pravilima polu kontakta sa zaštitnom opremom za djecu i juniore te punog kontakta bez zaštitne opreme za seniore.

Generalni pokrovitelj turnira bila je Zagrebačka županija i župan Stjepan Kožić, a pokrovitelji turnira bili su Grad Sveta Nedelja, Zavod za hitnu medicinu Zagrebačke županije, Zajednica športskih udruga i saveza Zagrebačke županije, Sportska zajednica grada Sveta Nedelja, Turističke zajednice Zagrebačke županije i Svete Nedelje te Olival d.o.o., Bieresdorf d.o.o., AWT d.o.o., Jamnica d.d., Insako d.o.o., Auspuh Lastovčić d.o.o., OPG Bistrički te Caffe bar Domenica.
Medijski pokrovitelji turnira bili su: Nova svetonedeljska panorama, Svetonedeljski list, Glasnik SSN, Radio SVN, Radio Samobor te Naj sport portal.

Turnir je otvorio Mario Vlahović, izaslanik župana Kožića i potpredsjednik Skupštine Zagrebačke županije, a nazočnima se ispred Grada Svete Nedelje obratio gradonačelnik Drago Prahin.

Svećanom otvaranju nazočili su oba zamjenika gradonačelnika, Damir Halužan i Ivica Pavlić te predsjednik Gradskog vijeća Svete Nedelje Dragutin Vinovrški Pentek.
Među uzvanicima bili su i Jasminaka Mataušić te Krunoslav Markovinović, svetonedeljski viječnici u Skupštini Zagrebačke županije te Anica Magdalenić, ravnateljica OŠ Sveta Nedelja i Dalibor Jakopec, direktor SVENKOM-a.
Otvaranju turnira nazočio je i prof.dr.sc. Hrvoje Sertić, voditelj katedre borilačkih sportova Kineziološkog fakulteta u Zagrebu.

Ispred Sportske zajednice grada Sveta Nedelja, otvaranju su nazočili predsjednik Zoran Žitković, oba potpredsjednika, Dubravko Šeketa i Nenad Herceg te tajnica Kristina Burić Turina, dok je ispred Nadzornog odbora SZGSN-a otvaranju nazočio predsjednik Drago Skledar
Među uzvanicima bio je i Marijan Jurić, predsjednik Sportskog saveza Svete Nedelje od osnutka 1999. pa do 2009. te predsjednik Zajednice sportskoh udruga i saveza Zagrebačke županije od 2007. do 2011.

Otvaranje turnira svojim su nastupom uveličale Svetonedeljske mažoretkinje.

Od svetonedeljskih i samoborskih klubova nastupili su: Bregana DIV Bregana, Feniks Rude, Focus Strmec, Fortis Samobor, Mas. Oyama Strmec, TNT Samobor te domaćin Domenica Sveta Nedelja.
Sa osvojena dva visoka odličja i u katama i u borbama, najuspješniji natjecatelj bio je Tomislav Božić iz samoborskog Fortisa osvojivši zlato u borbama u kategoriji starijih juniora +75 kg te srebro u katama u kategoriji juniora.

Kompletne rezultate turnira pogledajte u nastavku, a više o turniru saznajte na www.karate-kyokushinkai.hr i na FB stranici Karate Kyokushinkai Croatia. Rezultati:

KATE

1. Limači: dječaci 2010. do 2007. godište
1. Mjesto: Armand Balogh, Mađarska
2. Mjesto: Zsolt Vereb, Mađarska
3. Mjesto: Vilmos Eiben , Mađarska
4. Mjesto: Gábo Pongrác, Mađarska

2. Limačice: djevojčice 2010. do 2007. godište
1. Mjesto: Kinga Leskó, Mađarska
2. Mjesto: Jázmin Reichert, Mađarska
3. Dominika Szél, Mađarska
4. Laura Prša, Mas. Oyama Strmec

3. Kadeti: dječaci 2006. do 2003. godište
1. Mjesto: Vuk Lalić, Srbija
2. Mjesto: Petar Nestorov, Makedonija
3. Mjesto: Goktug Mercan, Danska
4. Mjesto: Đorđe Rađen, Srbija

4. Kadetkinje: djevojčice 2006. do 2003. godište
1. Mjesto: Adrienn Besenyei, Mađarska
2. Mjesto: Panna Fekete, Mađarska
3. Mjesto: Lara Fábián, Mađarska
4. Mjesto: Martina Ratković, Croatia Sisak

5. Juniori: mladići 2002. do 1999. godište
1. Mjesto: Viktor Juszku, Mađarska
2. Mjesto: Tomislav Božić, Fortis Samobor
3. Mjesto: Jeppe Frimann, Danska
4. Mjesto: Mateo Raič, Domenica Sveta Nedelja

6. Juniorke: djevojke 2002. do 1999. godište
1. Mjesto: Anita Bodó, Mađarska
2. Mjesto: Klaudia Szabó, Mađarska
3. Mjesto: Sherilyn van Damme, Nizozemska
4. Mjesto: Gabriela Suša, Fortis Samobor

7. Seniori: muškarci 1998. godište i stariji
1. Mjesto: Attila Tóth, Mađarska
2. Mjesto: Luka Sekelj, Fortis Samobor
3. Mjesto: András Suskó, Mađarska
4. Mjesto: Bence Zsiga, Mađarska

8. Seniorke: žene 1998. godište i starije
1. Mjesto: Ildikó Gyarmati, Mađarska
2. Mjesto: Ema Pollak, Fight team Zagreb
3. Mjesto: Eszter Bánszki, Mađarska
4. Mjesto: Erika Bánszki, Mađarska
KUMITE

1. Mlađi limači: rođeni 2010./2009. -30kg
1. Mjesto: Ádám Boros, Mađarska
2. Mjesto: Mihailo Tešić, BiH
3. Mjesto: Luka Hasanagić, Feniks Rude
4. Mjesto: Zalán Benedek, Mađarska

2. Mlađe limačice: rođene 2010./2009. -30kg
1. Mjesto: Lana Milošević, Srbija
2. Mjesto: Lana Marić, Fortis Samobor
3. Mjesto: Ema Delaš, Mas. Oyama Strmec
4. Mjesto: Beti Tucman, Budo Ryu Zaprešić

3. Stariji limači: rođeni 2008./2007. -35kg
1. Mjesto: Jakov Kosanović, Mladost Suhopolje
2. Mjesto: Roko Lehpamer, Feniks Rude
3. Mjesto: Nikola Vujanović, Bregana DIV Bregana
4. Mjesto: Zsombor Sas, Mađarska

4. Stariji limači: rođeni 2008./2007. -45kg
1. Mjesto: Ognjen Garić, BiH
2. Mjesto: Alessandro Balboni, Italija
3. Mjesto: Radovan Borovčanin, BiH
4. Mjesto: Jakov Bošnjak, Focus Strmec

5. Stariji limači: rođeni 2008./2007. +45kg
1. Mjesto: Csaba Balogh, Mađarska
2. Mjesto: Filip Noršić, Bregana DIV Bregana
3. Mjesto: Kevin Qoku, Italija
4. Mjesto: Christian Di Nardi, Italija
6. Starije limačice: rođene 2008./2007. -30kg
1. Mjesto: Julia Pobideł, Poljska
2. Mjesto: Kinga Leskó, Mađarska
3. Mjesto: Dunja Garić, BiH
4. Mjesto: Antonia Bencalić, Bregana DIV Bregana

7. Starije limačice: rođene 2008./2007. -40kg
1. Mjesto: Lea Pongrac, Budo Ryu Zaprešić
2. Mjesto: Sofija Kašanski, BiH
3. Mjesto: Elena Ladović, Mladost Suhopolje

8. Mlađi kadeti: rođeni 2006./2005. -40kg
1. Mjesto: Erik Cvetković, Focus Strmec
2. Mjesto: Matic Potočnik, Slovenija
3. Mjesto: Vito Hrs, Bregana DIV Bregana
4. Mjesto: Alen Ćosić, Domenica Sveta Nedelja

9. Mlađi kadeti: rođeni 2006./2005. -50kg
1. Mjesto: Gordan Antić, BiH
2. Mjesto: Darijo Meštrović, Mladost Suhopolje
3. Mjesto: Mihael Basa, Bregana DIV Bregana
4. Mjesto: Bruno Pavletić, Domenica Sveta Nedelja

10. Mlađi kadeti: rođeni 2006./2005. +50kg
1. Mjesto: Roko Aralica, Croatia Sisak
2. Mjesto: Paulo Hegeduš, Budo Ryu Zaprešić
3. Mjesto: Florian Vizjak, TNT Samobor
4. Mjesto: Borna Flegar, Budo Ryu Zaprešić

11. Mlađe kadetkinje: rođene 2006./2005. -35kg
1. Mjesto: Mila Mihajlović, Srbija
2. Mjesto: Vivien Mile, Mađarska
3. Mjesto: Mia Čakanić, Domenica Sveta Nedelja

12. Mlađe kadetkinje: rođene 2006./2005. -45kg
1. Mjesto: Laura Csivincsik, Mađarska
2. Mjesto: Usrzulla Rogosz, Poljska
3. Mjesto: Erin Križančić, Budo Ryu Zaprešić
4. Mjesto: Zoja Zara Sadiković, Slovenija

13. Mlađe kadetkinje: rođene 2006./2005. +45kg
1. Mjesto: Ela Robeli, Budo Ryu Zaprešić
2. Mjesto: Lucija Hasanagić, Feniks Rude
3. Mjesto: Tomislava Petkovic, Srbija

14. Stariji kadeti: rođeni 2004./2003. -50kg
1. Mjesto: Alex Khirer, Mađarska
2. Mjesto: Levente Magyar, Mađarska
3. Mjesto: Róbert Klug, Mađarska
4. Mjesto: Oleksii Krasylnikov, Ukrajina

15. Stariji kadeti: rođeni 2004./2003. -60kg
1. Mjesto: László Kalocsai, Mađarska
2. Mjesto: Leon Petrić, Bregana DIV Bregana
3. Mjesto: Matej Blažanović, Mas. Oyama Strmec
4. Mjesto: Noel Fonyódi, Mađarska
16. Stariji kadeti: rođeni 2004./2003. +60kg
1. Mjesto: Nikita Ostapets, Ukrajina
2. Mjesto: Tamás Szőke, Mađarska
3. Mjesto: Gergely Gyovai, Mađarska

17. Starije kadetkinje: rođene 2004./2003. -50kg
1. Mjesto: Lea Bišćan, Bregana DIV Bregana
2. Mjesto: Anastasia Jovičić, BiH
3. Mjesto: Adrienn Besenyei, Mađarska
4. Mjesto: Lana Brajdić, Domenica Sveta Nedelja

18. Starije kadetkinje: rođene 2004./2003. +50kg
1. Mjesto: Anastasiia Nesterenko, Ukrajina
2. Mjesto: Martina Ratković, Croatia Sisak
3. Mjesto: Klara Prpić, Croatia Sisak
4. Mjesto: Kamila Nalberska, Poljska

19. Mlađi juniori: rođeni 2002./2001. -60kg
1. Mjesto: Bence Szabó, Mađarska
2. Mjesto: Goran Stanišić, BiH
3. Mjesto: Filip Šiljković, Srbija
4. Mjesto: Mitar Majstorović, BiH

20. Mlađi juniori: rođeni 2002./2001. -70kg
1. Mjesto: Zalán Turcsányi, Mađarska
2. Mjesto: Juraj Štajcer, Bregana DIV Bregana
3. Mjesto: Tin Pentek, Mas. Oyama Strmec
4. Mjesto: Borna Polanšćak, Domenica Sveta Nedelja

21. Mlađi juniori: rođeni 2002./2001. +70kg
1. Mjesto: Krzysztof Nadolinski, Poljska
2. Mjesto: Dominik Stanić, Fortis Samobor
3. Mjesto: Lazar Milošević, Srbija
4. Mjesto: Marko Kovač, Mas. Oyama Strmec

22. Mlađe juniorke: rođene 2002./2001. -55kg
1. Mjesto: Anđela Lalić, Srbija
2. Mjesto: Gabriela Suša, Fortis Samobor
3. Mjesto: Maja Vrančić, Fortis Samobor
4. Mjesto: Marija Bursać, BiH

23. Mlađe juniorke: rođene 2002./2001. +55kg
1. Mjesto: Sherilyn van Damme, Nizozemska
2. Mjesto: Jelena Jovanović, Srbija
3. Mjesto: Zuzanna Lampart, Poljska
4. Mjesto: Petra Incze, Mađarska

24. Stariji juniori: rođeni 2000./1999. -65kg
1. Mjesto: József Árvai, Mađarska
2. Mjesto: Jeppe Frimann, Danska
3. Mjesto: Mateo Raič, Domenica Sveta Nedelja
4. Mjesto: Marcus Hansen, Danska

25. Stariji juniori: rođeni 2000./1999. -75kg
1. Mjesto: Ábel Búza, Mađarska
2. Mjesto: Keusch Raoul, Švicarska
3. Mjesto: Josip Vrančić, Mas. Oyama Strmec
4. Mjesto: Dejan Simić, BiH
26. Stariji juniori: rođeni 2000./1999. +75kg
1. Mjesto: Tomislav Božić, Fortis Samobor
2. Mjesto: Luka Hećimović, Mladost Suhopolje
3. Mjesto: Botond Kováts, Mađarska

27. Stariji juniorke: rođene 2000./1999. +60kg
1. Mjesto: Dóra Velmovszki, Mađarska
2. Mjesto: Csenge Tóth, Mađarska
3. Mjesto: Boglárka Bíró, Mađarska
4. Mjesto: Frederikke Kristensen, Danska

28. Mlađi seniori: rođeni 2008./1997. -70kg
1. Mjesto: Zsolt Láng, Mađarska
2. Mjesto: Schönenberger Robel, Švicarska
3. Mjesto: Csaba Lenhardt, Mađarska
4. Mjesto: Goran Kostić, BiH

29. Seniori: rođeni 1996. i ranije -80kg
1. Mjesto: Tamás Rétfalvi, Mađarska
2. Mjesto: Stahel Florian, Švicarska
3. Mjesto: Erik Szólya, Mađarska
4. Mjesto: Dejan Obranić, TNT Samobor

30. Seniori: rođeni 1996. i ranije +80kg
1. Mjesto: Lebo Emanuel, Austrija
2. Mjesto: Krunoslav Zlodi, Focus Strmec
3. Mjesto: Giacomo Vianello, Italija
4. Mjesto: Attila Benedek, Mađarska

31. Seniorke: rođene 1996. i ranije -65kg
1. Mjesto: Lilla Herczeg, Mađarska
2. Mjesto: Annamaria Géczi, Mađarska
3. Mjesto: Pecinka Alexandra, Austrija
4. Mjesto: Muntwyler Simone, Švicarska